Питання що часто задаються / FAQ

 • Як додати свій YouTube-канал/Майнкрафт сервер до нашого Каталогу?

  Якщо у Вас є свій YouTube-канал або Майнкрафт сервер, нажміть кнопку "Увійти" (в меню зверху) і на сторінці "Мій Кабінет" додайте його до нашого Каталогу!
 • Яка інформація про мій сервер/канал буде відображатися на сайті?

  На сайті буде відображатися назва сервера, IP адреса (+порт), версія або версії гри які підтримує сервер, статус сервера (онлайн/офлайн), кількість гравців онлайн та максимальна кількість гравців на сервері. А також: посилання на Ваш сайт, на сервер Дискорд, на сторінку доната, на соціальні мережі Вашого проєкту та інша додаткова інформація, яку Ви вказали при додаванні сервера/канала.
 • Як додати інфо-банер свого Майнкрафт сервера на свій сайт або інший сайт?

  Інфо-банер має стандартний розмір 234px х 60px, показує назву сервера, його айпі, кількість гравців в онлайн та максимальну кількість гравців.
  Для прикладу, цей HTML-код можна додати у будь-яке місце Вашого сайту, цифра "1" тут, це айді вашого сервера. Замініть її на свій айді.
  <a href="https://minecraft.org.ua/minecraft-servers/go/1" target="_blank"><img src="https://minecraft.org.ua/x.php?1"></a>
 • Які дані ви збираєте про мій Майнкрафт сервер?

  Ми збираємо інформацію про статус сервера, кількість гравців в онлайн та максимальну кількість, пінг сервера, кількість голосів та інші корисні дані які відкрив власник сервера.
 • Які дані ви збираєте про мій YouTube-канал?

  Ми збираємо лише відкриту інформацію з серверів YouTube яку надав власник канала.
 • Як часто оновлюється інформація про Майнкрафт сервери у нашому Каталозі?

  Інформація про сервери оновлюється автоматично кожні 5 хвилин.
 • Чи безпечно додавати свій сервер до моніторингу?

  Так, це повністю безпечно. Ми не збираємо конфіденційну інформацію про Ваш Майнкрафт сервер і не маємо доступу до його файлів або бази даних. Інформацію яку ми збираємо про Ваш YouTube-канал ми беремо лише ту, яка відкрито відображається на сайті YouTube.
 • Як отримати вище місце у Каталозі?

  Зв'язатися з Адміністратором Каталогу на сторінці КОНТАКТ.
 • Як можу дізнатися більше про конкретний Майнкрафт сервер?

  У блоці опису сервера є посилання "ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО СЕРВЕР", яке відкриє сторінку детальної інформації про сервер. Ця сторінка запомнюється власником сервера і доповнюється нашою інформацію, наприклад кількість голосів та графік кількості онлайна на сервері та інше...
 • Чому мій Майнкрафт сервер не відображається в списку?

  Є декілька причин, чому сервер може не відображатися в списку, включаючи помилки в описі сервера через які анкета сервера не пройшла модерацію, наприклад: сервер має обов'язково мати айпі адресі та назву... У будь якому разі, якщо у Вас є питання чи проблеми, будь ласка, зв'яжіться з нашою підтримкою.
ОУМ