Українські Сервера Майнкрафт

Каталог та рейтинг українських серверів Майнкрафт

Тут можна слідкувати за онлайн статистикою, рейтингом.
Глобальний онлайн на усіх Майнкрафт серверах зараз: 189.

Як почати грати? На обраному сервері, треба клікнути на Айпі
щоб скопіювати та додати його у меню Майнкрафт — «Грати у Мережі».
Якщо у Вас є свій Майнкрафт сервер,
нажміть "Увійти" і у "Мій Кабінет"
додайте його до нашого Каталогу!
Або зверніться до Підтримки у Discord
123456789101112131415161718192021
no server icon
 640
Версія сервера 1.20.2! Заблоковані айпі з рф! Сервер без росні! Три сервери, заходьте з ПК JAVA або з мобільного BEDROCK: 1-й ВАНІЛА ПЛЮС з найкращіми платними плагінами, пори року, боси, приватами, донатом та економікою! 2-й це ЧИСТА ВАНІЛА виживання без плагінів та доната! 3-й це чиста АНАРХІЯ, без правил, без плагінів, без вайпів, без Адміна! Привілеї Ютюберам, персональна допомога донатерам, подарунки всім гравцям! Сервери без лагів на Ryzen 9! Високий спавн рейт! Світ 30тис на 30тис блоків! Голосовий Чат! На сайті Мапа всіх світів! Українська мова! Добрий адмін.
Айпі для Java та Bedrock:
Копіювати до буферу обміну
777 / 32
Онлайн
з 1.9 до 1.20.4
Версія JAVA+BEDROCK
 
no server icon
 147
Український майнкрафт проект, націлений на хардкорне виживання із сильним економічним аспектом! Сервер працює без приватів, тому все, що побачите - може стати вашим! Гарантуємо круту можливість для приємного спілкування і геймплею!
Айпі для Java:
Копіювати до буферу обміну
50 / 0
Онлайн
з 1.18.2 до 1.19
Версія JAVA
 
Айпі для Java:
Копіювати до буферу обміну
140 / 1
Онлайн
1.19
Версія JAVA
 
no server icon
 251
BCraft український проєкт по майнкрафту. Сервер в стилі виживання, який подарує вам цікавий геймплей в колі чудового комьюніті. Окрема зона для ферм з ванільним спавном мобів і робочими ванільними фермами. ПВП арена з босами і кастомним лутом. Системи кланів зі своїми базами, рангами. Автоматична торгівельна система зав'язана на бартері. Стабільний онлайн,Івенти,челенджі,часті обнови. Також на сервер заборонений вхід з кацапських іп Тут вже чекають на тебе!!
Айпі для Java:
Копіювати до буферу обміну
Айпі для Bedrock:
Копіювати до буферу обміну
201 / 5
Онлайн
з 1.8 до 1.20.1
Версія JAVA+BEDROCK
 
no server icon
 129
Український Майнкрафт сервер ГаммерКрафт шукає саме тебе :) ГаммерКрафт - це перший кросплатформний майнкрафт сервер в Україні! Грати на сервері можна як з PC, так і зі смартфонів на Bedrock Edition! Версія на сервері: 1.18.2 (зайти можна з версій 1.8-1.19.2) У нас є: - система серверів на будь-який смак і колір - мейн-сервер з економікою та клановими війнами - сервер хардкору - сервер анархії без правил та плагінів - сервер креативу для втілення всіх ваших фантазій - сервер міні-ігор, серед яких Hunger Games, BedWars, SkyWars, One Block, SkyBlock - регулярні івенти: ультрахардкор, турніри з міні-ігор, кланова ярмарка, гаражні аукціони та івенти на стрімах - лояльна адміністрація та команда модераторів, котра завжди готова допомогти - власний лаунчер, котрий дозволяє користуватись серверним войс-чатом та має єдину систему скінів Якщо ти шукав український сервер з україномовним ком'юніті - тобі до нас :) P.S.: хоч лаунчер не обов'язковий, та все ж радимо грати з нашого лаунчера для войс-чату та системи скінів :)
Айпі для Java:
Копіювати до буферу обміну
200 / 3
Онлайн
з 1.6 до 1.19.2
Версія JAVA
 
no server icon
 35
Tensa Craft унікальний проєкт, збірка різних серверів де саме ти зможеш знайти щось для себе. Чому саме ми Потужний хостинг, завдяки якому на серверів нема лагів, та стабільно TPS 20. Адекватна адміністрація та модерація. Дружнє українське ком'юніті. Завжди нова та актуальна версія. Рідкі вайпи. Якщо тебе зацікавив данний проєкт, то розкажемо детальніше про кожен сервер: ВайтЛист: Приватний (безкоштовний) ванільний сервер з елементами RP (Role Play). Ігровому процесу не заважають жодні НЕ ванільні плагіни. Вайпи проводяться виключно за результатами голосування між гравцями. Гравці будують міста, влаштовують РП івенти, і просто комунікують з іншими гравцями. (аби потрапити на сервер, треба заповнити заявку на нашому сайті) ВанілаПлюс: Виживання доповнене плагінами (Привати, магазини, клани тощо). Вхід на сервер вільний. Завдяки приватам та гарній роботі модерації на сервері гріфу нема! Якщо набридла звичайна ванільна гра, то цей сервер для тебе! Креатив: Сервер де кожен гравець має декілька ділянок, на яких він може будувати будівлі, тестувати механізми тощо. На сервері є плгіни які значно в цьому допомагають, з окрема WorldEdit. Чим більше ви часу граєте на креативі, тим вищий ранг ви отримуєте. А з підвищенням рангу доступ до команд стає більшим СкайВорлд: Сервер з режимами на кшталт SkyBlock, OneBlock тощо. На сервері є допоміжні млагіни, такі як автокрафт, генератор з поліпшенням, магазини, варпи тощо. Доєднуйся до нашої родини TensaCraft, обирай сервер, та грай з задовлоенням!
Айпі для Java та Bedrock:
Копіювати до буферу обміну
500 / 1
Онлайн
1.20.2
Версія JAVA+BEDROCK
 
no server icon
 51
Dream Land - це захопливий український проєкт з безліччю можливостей для комфортної гри у Minecraft! З широким спектром нових режимів та інновацій, кожен гравець матиме можливість відчути справжню радість виживання. Сервер спрямований на розвиток українського контенту у світі Minecraft, підтримуючи версії в діапазоні з 1.19+. Ось короткий огляд різних серверів у складі проєкту: 1. Vanilla - Поліпшений і розширений ванільний ігровий процес з використанням нестандартних плагінів та поліпшених механік. 2. Futuristic - Класичний сервер виживання, що об'єднує в собі елементи війни кланів та рольової взаємодії. З унікальною системою та стабільною економікою. 3. MiniGames - Включає популярні міні-ігри, такі як TNT Run та високотехнологічний Паркур. TNT Run - Виживайте в світі, що складається з порожнечі, уникаючи провалів у дірах, що утворюються під вашими ногами. Справжня випробування навичок і реакції! Паркур - Розвивайте свої навички стрибків на літаючих блоках, проходячи захоплюючі рівні. Справжнє викликання для швидкості та точності! Запрошуємо всіх гравців приєднатися до Dream Land і насолоджуватися захоплюючим світом Minecraft разом із нашими смайликами!
Айпі для Java:
Копіювати до буферу обміну
200 / 3
Онлайн
з 1.19 до 1.20.4
Версія JAVA
 
no server icon
 161
SurvivalBoom -- Масштабний український сервер з сучасним виживанням, анархією, create-виживанням, ексклюзивними режимами та міні-іграми! У нас чудове та стабільне ком'юніті. Ми наразі єдиний український сервер та один з небагатьох у Європі де ви маєте змогу власноруч спробувати виживання з найновішими технологіями та плагінами Minecraft(так-знаний на заході майнкрафт 3.0). Ми впроваджуємо унікальні механіки та створюємо дійсно нові враження для гравців. Ти також можеш спробувати наш бед-варс, який точно тебе вразить! - Виживання основане на інноваційному ядрі - Старі режими - нові можливості - Новітні плагіни та Discord інтеграція Подробиці у діскорді(зайди обов'язково): https://discord.gg/xEJngtqgS5 Версія серверу: 3.1
Айпі для Java:
Копіювати до буферу обміну
Айпі для Bedrock:
Копіювати до буферу обміну
50 / 1
Онлайн
з 1.12.2 до 1.19.3
Версія JAVA+BEDROCK
 
no server icon
 92
Приватний Український Майнкрафт сервер "EmelGame" - створений для тих гравців, які хочуть грати без подачок у вигляді стартових китів, бездумних роздач ресурсів, ігрової валюти та іншого. Гравці самі добувають собі ресурси та борються за своє місце у світі ЕмелГейм. На сервері "EmelGame" кожен гравець при першому вході з'являється у випадковому місці на карті розміром 10.000*10.000 блоків. Без ресурсів та китів. І кожен починає боротися сам за своє існування, ніхто не допоможе, хіба що знайдете собі друзів на сервері, з яким будете пліч-о-пліч виживати, борючись з голодом, спрагою і монстрами! У світі немає варпів (телепортів) є тільки одне місце, куди можна потрапити це /home (після встановлення ліжка).
Айпі для Java:
Копіювати до буферу обміну
20 / 0
Онлайн
1.7.10
Версія JAVA
 
no server icon
 234
Будемо раді бачити тебе на нашому сервері майнкрафт. Наш сервер має два режими гри: Виживання та АНАРХІЯ У нас: - Економіка - Босси - Моб Арена - Кастомні предмети - Аірдропи та інші цікаві активності.
Айпі для Java:
Копіювати до буферу обміну
5000 / 3
Онлайн
з 1.16.5 до 1.19.4
Версія JAVA
 
123456789101112131415161718192021
ОУМ